Welcome to FengYuan Metallurgical Materials Co., Ltd.

volkswagen golf 4 konsum karburanti in croatia

VOLKSWAGEN GOLF - MAKINA

Volkswagen golf dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje toyota yaris • 1.4 nafte shum ekonomike ne konsum • viti model 2007

2003 Volkswagen Polo E Zezë Ne Shitje - 2 600 Euro

Më Shumë Nga Shitësi shitet vw polo viti 2003 1.2 benzine,151000 km origjinale 4 dyer, dritat xenon makina eshte ne gjendje perfekte dhe ka nje konsum teper te vogel dhe

MerrJep.al - Njoftimi VW GOLF 5 4motion OKAZION Shitet

Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen Modeli: Golf , Shitet Golf 5, 4 motion Viti 2005 , nafte 2.0 TDI , makina eshte ne gjendje shume te mire

2007 Volkswagen Golf E Argjendtë Ne Shitje - 8 000 Euro

Makine me konsum shume te ulet 6L/100km dhe e kontrolle te kryera periodikishte ne serviset wolsvagen. Volkswagen Golf (4) Volkswagen Karmann-Ghia (2)

VW Golf 4 i 2003 në Durrës | VW Volkswagen Vetura

Shitet Ose (NDERROHET ME FUGON SPRINTER+diferenca nga ana ime) VW Golf 4 1.9 TDi -, taksa per 1 vit !! -VITI I PRODHIMIT 2003 - KM ORIGJINALE !!!! - 4+1 VENDE

MERR JEP GOLF 4 - MAKINA

Merr jep golf 4 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina Volkswagen polo vit 2007 motorr 1.4 diesel dogan e

Volkswagen Golf 4 .VITI 2000 - Njoftime

Shiko hollësitë e njoftimit në website Kreu Auto-Moto Automjete Volkswagen Golf 4 .VITI 2000

Volkswagen passat Viti 2002

shes volkswagen passat 1.9 TDI. dokumenta te rregullta,taksat e paguara deri ne korrik 2013. 135000 km te bera. disqe alumini 17''. nr kontakti 0692982472. CMIM I

MerrJep.al - Njoftimi VW Golf Automat Shitet, Durrës

Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen Modeli: Golf Shitet VW Golf, nafte me motorr 1,9 TDI viti 2007, me kamjo automatike Makina ka nje konsum

VW Volkswagen | Vetura | Durrës | MirLir

SHitet golf 4 1/9 di te kuqe 6 marsha shum i shpejt dhe shum ekonomik shum i paster pa asnje gervi Marka,Modeli :VOLKSWAGEN GOLF 5 Motorr :1.9 Viti : 2008

Related links